İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri, fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orijinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler, kesinlikle tarafımızdan iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini ve ürün garanti belgesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örneğin, kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler, küpe, kulaklık, iç giyim, bikini vs.), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, lisanslı ürünler, hızlı bozulan veya tavsiye edilen tüketim tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. DVD, VCD, CD, kaset, taşınabilir bilgisayar, cep telefonu, sarf malzemeleri (toner, kartuş vb.), kozmetik ürünleri gibi ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

Ürün İade Adresi

Ticari Unvan: Elif Ofset Matbaacılık Tarımsal Ürünler İşleme Ambalajlama San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Sürsürü Mahallesi, Malatya Caddesi, No:25/1, Merkez/ELAZIĞ

Anlaşmalı kargo firması olan Yurtiçi Kargo satıcı kodumuzu öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz:

E-posta: bilgi@elifofset.com.tr

Telefon: 0 850 307 75 85

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında tarafımızdan kargo firmasına verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden ayrıca kapıda nakit ödemeli siparişler de verebilirsiniz. Tarafımızdan onaylanan siparişler mücbir sebepler dışında 2 ilâ 7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.