ELİF OFSET VE DİJİTAL BASKI SİSTEMLERİ

Türkiye’nin En Kapsamlı Online Matbaası

TARİHÇE

1983’te faaliyetlerine başlayan Elif Ofset ve Matbaacılık Hizmetleri, günümüzde gücüne güç katarak online şekilde müşterilerine hizmet verebilmek adına www.elifofset.com.tr adresli e-ticaret sitesini oluşturmuştur. Ofset ve dijital matbaa konusunda sektörünün öncüsü konumunda olan Elif Ofset, bünyesinde barındırdığı alanında uzman ekibi ile şimdi çevrimiçi şekilde hizmetlerine devam ediyor. Uzağı yakınlaştıran teknolojik gelişmelere ayak uyduran, müşterisinin istek ve görüşlerini benimseyen bir firma olarak iki yüzün üzerinde geniş ürün yelpazesiyle dijital ve ofset matbaa ile baskı çözümleri konusunda ülkedeki standartları en üst seviyeye getirmeyi planlamaktadır. 1983’ten bu günlere gelmiş bir firma olarak dürüstlük, güler yüzlü hizmet, müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite standartları gibi prensipleri kendine ilke edinmiştir.

TASARIMINIZ OLMASA DA BİZİM İÇİN OLUR

Elinizde hazır bir tasarım varsa veya tasarımcıysanız çalışmalarınızı bize göndererek baskı hizmeti alabilirsiniz. Herhangi bir tasarımınız yoksa size yardımcı olabilecek uzman ekibimiz sayesinde anında hızlı ve kolayca istediğiniz ürün hakkında tasarım yaptırabilir ve onların danışmanlığı ile promosyon, baskı hizmetleri ve kurumsal kimlik öğeleri gibi birçok ürün çeşidi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

UYGUN FİYAT VE HIZLI GÖNDERİ

Türkiye’nin kargo şubesi olan her yerine en makul fiyatlarla en hızlı şekilde tüm ürünlerimizi göndermeye devam ediyoruz. Elif Ofset ile artık günlerce boşuna beklemeye hiç gerek yok!